شارلیز ترون ، نیکول کیدمن ، و مارگوت رابی بازیگر نی هستند که فاکس نیوز راگول آیلز را در اولین درام از بینش پرچین برای تحسین آزار جنسی برای پست پس از # MeToo پایین آورد. … من گمان می کنم تنها نتوانم بگویم که با لمس شک و تردید وارد "بمبشه" شدم. این فیلم یک مستند پرتحرک و پرتحرک است - نه snarkfest (هرچند که بعضی از آن ها با هم خنده دار است) بلکه یک شرح حال دقیق و نزدیک به استخوان در مورد چگونگی Megyn Kelly (با بازی شارلیز ترون) ، یکی از مجریان ستاره فاکس نیوز ، و گرتچن کارلسون (نیکول کیدمن) ، میزبان "فاکس و دوستان" ، با آشکار ساختن سیستم واقعی آزار و اذیت جنسی که او برای اجرای شبکه خود استفاده می کرد ، موشگر راستگرای چپ و راست راجر آیلز را پایین آوردند. در دو سال پس از حساب گرفتن از رسوایی هاروی واینشتین ، ما منتظر یک درام هستیم که به طرز غیرقابل انعطاف ترس و وحشت و هزینه‌های شدید انسانی در مورد آزار و اذیت جنسی را دراماتیک خواهد کرد. انتظار تمام شده است: "Bombshell" به کارگردانی جی روچ ("تغییر بازی") از فیلمنامه چارلز راندولف ("فیلم کوتاه بزرگ") آن فیلم است. با وجود تماشای آن ، می دانستم که باید به عنوان قهرمانان زن ، دو زن مشهور در فاکس نیوز را ببینم ، شبکه ای که بر اساس DNA سمی فساد و دروغ ساخته شده است. آیا فیلم همدستی آنها را در این مورد اذعان می کند؟ یا آیا این یک وایت سفید هالیوود خواهد بود؟
جهان مووی فیلم ,فاکس ,مورد ,آزار ,نیوز ,جنسی ,فاکس نیوز ,اذیت جنسی ,نیکول کیدمن ,شارلیز ترون منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

حرف هایی که باید گفته شوند پیام نو اینجا همه چی هست makaiuhipv4 homepage بهترین مراکز مشاوره ازدواج و روانشناسی طراحی دکوراسیون داخلی مطلب کده